Dnia 9 marca br. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 przygotowali dla zwiedzających najróżniejsze atrakcje.Po uroczystym powitaniu gości przed Dyrekcję Szkoły oraz obejrzeniu przedstawienia „ Let’s go to the ZOO” rodzice wraz z dziećmi udali się do pracowni chemicznej, gdzie mogli obejrzeć ciekawe eksperymenty, przygotowane przez uczniów klasy VII pod opieką nauczyciela chemii. Następnie dzieci udały się do sali informatycznej, gdzie miały okazję uczestniczyć w zajęciach z programowania. Kolejnymi atrakcjami były zabawy z tablicą multimedialną w pracowni języka angielskiego, zabawy matematyczne, geograficzne, polonistyczne oraz różne zabawy w salach nauczania początkowego. W między czasie uczniowie mieli okazję zmierzyć się w turnieju szachowym oraz posłuchać gry na ukulele. Zwiedzanie szkoły zakończył tor przeszkód, przygotowany przez nauczycieli wf-u w sali gimnastycznej oraz poczęstunek dla dzieciaków i pyszna kawa z ciastem dla rodziców. Młodzi goście uśmiechnięci i zadowoleni opuszczali progi naszej szkoły… mamy nadzieję, że nie na długo, gdyż we wrześniu powrócą do nas… już jako uczniowie klasy I.

https://www.facebook.com/pg/szkolapodstawowanr13wsosnowcu/photos/?tab=album&album_id=825786694275075