WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Czwartek: 11.25 – 15.40
Piątek: 11.25 – 12.40

Terapia
Terapia logopedyczna prowadzona jest indywidualnie i grupowo. Na zajęciach logopedycznych wykorzystywane są  różnorodne metody dydaktyczne dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka.

Współpraca z rodzicami
Terapia logopedyczna jest procesem. Jej skuteczność zależy od współpracy logopedy z dzieckiem oraz rodzicem. Spotkanie z logopedą nie jest wystarczającym elementem terapii. Dlatego bardzo ważne jest zaangażowanie rodziców w systematyczne ćwiczenie w domu. W tym celu logopeda po każdych zajęciach przekazuje uczniowi zestaw ćwiczeń, jaki powinien wykonywać codziennie do kolejnego spotkania.

Stały kontakt z logopedą i zaangażowanie się Rodziców w program terapii pomoże osiągnąć sukces dzieciom. Dlatego zapraszam Państwa do systematycznego zaglądania do teczek z ćwiczeniami oraz konsultacji.

Drogi Rodzicu pomóż swojemu dziecku osiągnąć szczyt jego  możliwości  !!!

• wspieraj jego wysiłek
  • pomagaj tak, aby był samodzielny
  • zachęcaj do systematycznej pracy
  • ciesz się z jego postępów

Twoje nastawienie  i zaangażowanie, jako osoby najbliższej dziecku, determinuje jego postępy !

Przydatne materiały do pobrania dla Ciebie :

1. Znaczenie mowy w dojrzałości szkolnej

2. 10 Zasad Domowej Profilaktyki Logopedycznej