Walentynki, czyli święto zakochanych obchodziliśmy 14 lutego. To dzień świętego Walentego, którego uważa się za patrona wszystkich zakochanych. Tradycją związaną z tym świętem jest wysyłanie miłosnych listów i walentynkowych kartek pocztowych. Wielu z nas łamało sobie głowę tworząc rymowanki i życzenia dla miłych nam osób:

 

,, Nic nie słychać dziś innego, tylko: Dzień świętego Walentego,
każdy pisze esemesik swój, a ja ciągle sprawdzam mój!
Boję się go wysłać Tobie, ciągle myślę: co Ty powiesz?
Czy usuniesz? Czy wyśmiejesz? Czy dla Ciebie ja istnieję?
Może tak, a może nie! Ale wiedz, że ja bardzo kocham Cię!!!’’

Walentynkowy ,, Listonosz’’ doręczył wszystkie liściki,  kartki i miłe wierszyki naszym uczniom oraz przygotował słodkie upominki. Tego dnia ubiorem wyrażaliśmy sympatię, przyjaźń i miłość czyli założyliśmy stroje w kolorach: różowym i czerwonym. Nasi nauczyciele i pracownicy szkoły także wzięli udział w walentynkowym święcie.

                                                                                                         Samorząd Uczniowski.

Galeria: https://www.facebook.com/pg/szkolapodstawowanr13wsosnowcu/photos/?tab=album&album_id=1328988443954895