21 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek, a Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi, uczniowie oraz ich rodzice i bliscy spotkali się w sali gimnastycznej, by uroczyście pożegnać rok szkolny 2023/2024.
Piękną akademię w wykonaniu klas młodszych uświetnił występ cheerliderek z klasy 2 i 3. Po przedstawieniu Dyrektor Szkoły, pani Fabiana Bartela wręczyła świadectwa i nagrody dla uczniów z wyróżnieniem,upominki dla wszystkich klas oraz podziękowała nauczycielom i pracownikom obsługi za miniony rok szkolny,a następnie wszystkim życzyła udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji…
Po akademii uczniowie rozeszli się do klas, gdzie mieli okazję spędzić ostatnie chwile przed wakacjami z wychowawcami oraz kolegami i koleżankami. Wszyscy z uśmiechem powitali wakacje! Do zobaczenia we wrześniu!