20 czerwca 2024 roku odbyła się uroczystość zakończenia nauki przez ósmoklasistów w szkole podstawowej. W akademii uczestniczyli uczniowie klasy VIII, przedstawiciele klasy VII, Dyrekcja Szkoły, Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice, a także goście honorowi: Naczelnik Wydziału Edukacji – Pani Katarzyna Wanic i Inspektor Wydziału Edukacji – Pani Bożena Grociak.

Recytacją i śpiewem uczniowie pożegnali ,,Trzynastkę’’. Dyrektor Szkoły wręczyła młodzieży nagrody za wysokie wyniki w nauce, a także za aktywny udział w życiu szkoły. Statuetka ,,Wzorowego Absolwenta Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu’’ trafiła do rąk uczennicy – Anny Subboty. Gratulujemy!

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy, a Wam Drodzy Absolwenci, życzymy wszystkiego dobrego, sukcesów w kolejnych etapach edukacji i cudownych, bezpiecznych wakacji!

Wychowawca klasy VIII – mgr Ewa Konieczna