24 maja 2018r. w sosnowieckiej  „Muzie” odbyła się uroczysta gala podsumowująca realizację edukacji regionalnej w klasach II oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018. W trakcie uroczystości ogłoszone zostały wyniki miejskich konkursów „Zakochaj się w Sosnowcu”  i „Jesteśmy dumni z Sosnowca”. W obu nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie. Katarzyna Kulisa i Szymon Raszka z klasy II C zajęli II miejsce w konkursie wiedzy o Sosnowcu pt. „Zakochaj się w Sosnowcu”. Jesica Godowska i Tymoteusz Witt z II C zajęli również II miejsce, ale w konkursie sportowym pod tym samym tytułem. Natomiast uczniowie z klasy II A – Daniel Labocha i Alex Brola otrzymali wyróżnienie w konkursie filmowym pt. „Jesteśmy dumni z Sosnowca”. Wszyscy nagrodzeni uczniowie wezmą udział w przyszłym roku szkolnym  w wycieczce do Warszawy.

Gratulujemy !