W dniu 08.11.2023 r. w SP 13 w Sosnowcu rozegrano Zawody Rejonowe Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym. Prawo startu miały tylko po dwie najlepsze drużyny z Sosnowca i Jaworzna. Otwarcia turnieju dokonały Pani Dyrektor SP 13 w Sosnowcu – mgr Fabiana Bartela oraz Wicedyrektor SP 13 w Sosnowcu – mgr Żaneta Łuczak. Doskonale spisały się w tych zawodach reprezentantki SP 13 w składzie: Kornelia Rojkowska i Natalia Wójcik (uczennice 4 klasy, zawodniczki UKS Dwójka Sosnowiec), które zajęły drużynowo 2 miejsce w Rejonie Sosnowiec – Jaworzno! Nagrody dla najlepszych szkół wręczała Pani Dyrektor SP 13 w Sosnowcu – mgr Fabiana Bartela oraz Pani Wicedyrektor SP 13 w Sosnowcu – mgr Żaneta Łuczak. Sędzią głównym zawodów był mgr Adrian Eliasz, wspomagany przez mgr Mariusza Musiała. Dziękujemy za pomoc w organizacji i sędziowaniu uczniom SP 13 w Sosnowcu: Patrykowi Lipczewskiemu, Mateuszowi Wolnickiemu, Adrianowi Najaryan, Erykowi Witek i Olivierowi Tyliba. Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze. Gratulujemy drużynie dziewcząt wspaniałego sukcesu! Trener – mgr Adrian Eliasz.