W dniu 26.10.2023 r. w SP 13 w Sosnowcu rozegrano Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym chłopców. Otwarcia turnieju dokonała Pani Wicedyrektor SP 13 w Sosnowcu – mgr Żaneta Łuczak. Doskonale spisali się w tych zawodach reprezentanci SP 13 w składzie: Eryk Witek, Olivier Tyliba i Dominik Lipczewski (zawodnicy UKS Dwójka Sosnowiec), którzy zajęli drużynowo 3 miejsce w Sosnowcu, wygrywając zacięte mecze z SP 45, PSP nr 5 i SP 48! Nagrody (puchar i dyplomy) dla najlepszych szkół wręczała Pani Wicedyrektor SP 13 w Sosnowcu – mgr Żaneta Łuczak. Sędzią głównym zawodów był mgr Adrian Eliasz, wspomagany przez mgr Mariusza Musiała. Dziękujemy za pomoc w organizacji i sędziowaniu uczniom SP 13 w Sosnowcu: Patrykowi Lipczewskiemu, Adrianowi Najaryan oraz Natalii Wójcik. Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze.
Gratulujemy drużynie chłopców wspaniałego sukcesu!
Trener – mgr Adrian Eliasz.