Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły do udziału w

IV MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VIII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI
„PRZERWA NA CZYTANIE – BICIE REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE „,
która odbędzie się w naszej szkole 3 listopada 2023 r.

Akcja organizowana jest przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Drodzy uczniowie i pracownicy Szkoły, prosimy Was o przyniesienie w tym dniu Waszych ulubionych książek, które będziecie mieli okazję przeczytać na przerwach, razem ze swoimi rówieśnikami, nauczycielami lub pracownikami Szkoły.

Czytanie może być ciekawą formą spędzania czasu wolnego na przerwach. Czytajmy i bijmy nowe rekordy!

Wychowawcy klas I-III i Współorganizujący proces kształcenia.