W dniu 25.04.2019 r. w SP nr 13 przy ul. Jedności 7 w Sosnowcu rozegrano Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Trenera UKS Dwójka Sosnowiec. W kategorii  szkół podstawowych (kl. 1-6) pierwsze miejsce zdobyła Monika Wilk, druga była Maja Nieradzik, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Kowal, czwarty był Alan Piorowski, na piątym miejscu uplasowała się Emilia Kopczyńska, szóste miejsce zajęła Maja Nowak i siódmy był Karol Kopczyński. Kategorię szkół średnich ( również kl. 7-8 SP i 3 kl. Gimn) wygrał Dominik Sodo drugie miejsce zajął Adrian Pietrzak, trzeci był Adrian Nawrocki. W najmocniej obsadzonej kategorii OPEN klasyfikacja przedstawia się następująco: 1 miejsce- Adrian Fabiś (zawodnik 2 ligowy, absolwent G 2 w Sosnowcu) , 2 miejsce – Dominika Banaś (Nysa – 1 liga, absolwentka G 2 w Sosnowcu) , 3 miejsce- Edward Kowal (Jaworzno – 4 liga) oraz 4 miejsce – Filip Matyśkiewicz. W zawodach startowali zawodnicy m. in. 1 i  2 ligi państwowej.  Trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach zostało nagrodzonych statuetkami i cennymi słodyczami. Nagrody wręczał instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec– mgr Adrian Eliasz. Turniej odbył się w głównej mierze dzięki zaangażowaniu Pani Marioli Wilk, za co bardzo dziękujemy! Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za udział i sportową atmosferę oraz zapraszamy na kolejne imprezy przez nas organizowane! Zawody sędziował instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec oraz nauczyciel w SP 13 w Sosnowcu – mgr Adrian Eliasz.