1 marca br. nasza szkoła była otwarta dla wszystkich uczniów klas „0”, którzy od przyszłego roku pragną zostać uczniami szczęśliwej „Trzynastki”, a także dla tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, co do wyboru szkoły, a po tym mile spędzonym popołudniu, przekonali się, że warto zasilić szeregi naszych przyszłorocznych  pierwszaków. Spotkanie rozpoczęło się od powitania dzieci wraz z rodzicami przez pana dyrektora, a następnie uczniowie klas 4 – 8 zaprezentowali krótki program artystyczny pt. „Witajcie w naszej bajce”. Kolejną atrakcją było przeniesienie się w świat baśni Andersena – dzieci spotkały się z Królewną Śnieżką, Dziewczynką z zapałkami, Królową Śniegu, a następnie w towarzystwie naszych elfów udały się na spacer po szkole oraz jej pracowniach. Dzieci wzięły udział w magicznych warsztatach chemicznych, multimedialnej lekcji języka angielskiego, lekcji projektowania w sali informatycznej oraz ciekawych zajęciach sportowych w sali gimnastycznej. Na zakończenie bogato wypełnionego popołudnia na uczniów czekał słodki poczęstunek. Rodzice w tym czasie mieli okazję spotkać się z Panem Dyrektorem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące rodziców pytania.

Do zobaczenia we wrześniu!