Wyjątkowy dzień za nami! W poniedziałek w murach naszej szkoły powitaliśmy wyjątkowych gości wraz ze swoimi bliskimi. Nasi przyszłoroczni uczniowie klas pierwszych podczas Dnia Otwartego mieli okazję zwiedzić budynek „szczęśliwej trzynastki”, jak również wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich zabawach z tablicą interaktywną, z językiem angielskim, z chustą. Nasi młodzi przyjaciele uczestniczyli w fascynujących eksperymentach, animacjach, nie zabrakło gier i zabaw sportowych, jak również rozgrywek w szachy. Zwieńczeniem dnia była wizyta w salach specjalistycznych,które wyjątkowo spodobały się naszym gościom oraz słodki poczęstunek.Z twarzy dzieci przez całe popołudnie nie znikał uśmiech, rodzice również nie kryli zadowolenia z wizyty w naszej szkole. Czekamy na Was młodzi przyjaciele we wrześniu!