,,W bajkowej krainie’’- DZIEŃ OTWARTY ZA NAMI !

28 lutego gościliśmy uczniów klas ,,0’’ i ich rodziców w naszej szkole. Serdeczne powitanie najmłodszych śpiewem i tańcem zapoczątkowało piątkowe spotkanie. ,,Zaczarowane’’ zajęcia chemiczne zrobiły na wszystkich duże wrażenie. Kolejne atrakcje jakie czekały na naszych gości to: wizyta w pracowni komputerowej, zabawy językowe z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, ,,Bajkowa kraina dla najmłodszych’’ oraz pokonanie  toru przeszkód w nowej sali rekreacyjno-sportowej. Najmłodszym towarzyszyli uczniowie klasy VII i VI b w wyjątkowych – bajkowych strojach. Na zakończenie bogato wypełnionego popołudnia na naszych gości czekał słodki poczęstunek i drobne upominki. Rodzice mieli okazję spotkać się z Panem Dyrektorem naszej szkoły, który odpowiedział na wszystkie nurtujące ich pytania.

Kochani! Czekamy na Was we wrześniu!  Samorząd Uczniowski.

Galeria : https://www.facebook.com/pg/szkolapodstawowanr13wsosnowcu/photos/?tab=album&album_id=1341089986078074