Po wakacyjnej przerwie z radością wracamy do szkoły, gdzie czekają nas nowe wyzwania i obowiązki. U progu nowego roku szkolnego pragnę złożyć życzenia całej społeczności szkolnej.

Drodzy uczniowie! Życzę Wam wiary w siebie i swoje możliwości, wielu sukcesów i realizacji zamierzonych celów. Oby nasza szkoła była dla WAS, szczególnie dla tych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę drugim domem, w którym spotkacie miłych kolegów i koleżanki oraz wspaniałych nauczycieli.

Nauczycielom życzę dużo siły, zapału do pracy i optymizmu. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i zawodową satysfakcję oraz uznanie i szacunek ze strony otoczenia.

Rodzicom życzę jak najmniej stresu i jak najwięcej powodów do dumy ze swoich dzieci. Jestem przekonana, że pociechy będą każdego dnia wywoływać uśmiechy na Waszych twarzach. Niech Wasz wysiłek przynosi satysfakcję i zadowolenie jaką daje dobrze wykonana praca.

Życzę wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był bezpieczny i spokojny, by stał się źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych, uśmiechu i radości.

Życzy Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu mgr Fabiana Bartela