Życzenia dla Pana Prezydenta Zbigniewa Byszewskiego 

od „Szczęśliwej Trzynastki” 🥰

Szanowny Panie Prezydencie,

z okazji przypadających w dniu dzisiejszym urodzin, chcemy z całego serca życzyć przede wszystkim zdrowia, niespożytej energii i sił w realizowaniu codziennych powinności na rzecz Naszej małej ojczyzny.

Wielkiej satysfakcji w realizowaniu wszystkich planów i zamierzeń, nie tylko w przestrzeni publicznej. Pogody ducha i ogromnej porcji optymizmu, spotykania na swojej życiowej drodze wyłącznie życzliwych osób.

Panu Zbigniewowi Byszewskiemu – długoletniemu Dyrektorowi

Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu

Moc życzeń składają :

 Dyrektor SP 13, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, 

Uczennice i Uczniowie Szkoły wraz z Rodzicami 🥰🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌻🌻🌻🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Na zdjęciu z laurką dla Pana Prezydenta- uczniowie klas pierwszych SP 13 w Sosnowcu 🙂