23 października 2023 roku odbyło się pierwsze spotkanie z Przedszkolakami w ramach cyklu ,,Zanim zostanę Pierwszakiem’’. Odwiedziły nas cudowne i mądre Przedszkolaki, pełne dobrych humorów oraz ich Rodzice.Gości powitała Dyrektor szkoły, Pani mgr Fabiana Bartela, która jako pierwsza poznała przyszłych Pierwszoklasistów; przedstawiła kadrę pedagogiczną i opowiedziała o zaletach „Szczęśliwej Trzynastki”. Dzieci z radością i ogromną energią uczestniczyły w zwinnościowym torze przeszkód przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. W ramach zajęć świetlicowych Przedszkolaki zaśpiewały piosenki, zatańczyły z chustą animacyjną, a następnie wykonały piękne, jesienne drzewo oraz jeżyki z kolorowych listków. W tym czasie Rodzice mogli posłuchać prelekcji Pani logopedy na temat rozwoju wymowy u dzieci. Przedszkolaki i ich Opiekunowie pożegnali nas zadowoleni i z uśmiechem na twarzy. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania już za miesiąc.Opracowali: wychowawcy świetlicy, nauczyciele wychowania fizycznego, logopeda szkolny.