MATEUSZ WOLNICKI I NATALIA WÓJCIK W CZOŁÓWCE KLASYFIKACJI PO 5 GP SOSNOWCA W TENISIE STOŁOWYM!

W dniu 03.03.24 r. w Sosnowcu odbył się piąty turniej XXXI GP Sosnowca w Tenisie Stołowym – Memoriał Bernarda Pukieta. W kategorii dziewcząt (rocznik 2011 i młodsze) Natalia Wójcik zajęła 13 miejsce w turnieju.
W kategorii żak: Mateusz Wolnicki zajął 6 miejsce, Natalia Wójcik była 7, Adrian Najaryan był 8, Olivier Tyliba zajął 9 miejsce. W kategorii młodzików i kadetów walczył też Eryk Witek, zdobywając doświadczenie w silnej konkurencji (w zawodach startują najlepsi zawodnicy kilku województw). Po 5 turniejach w kategorii żak najwyższe lokaty utrzymują Natalia Wójcik (4 miejsce) i Mateusz Wolnicki (3 miejsce). Walczą tym samym o miejsce medalowe w klasyfikacji generalnej. Finałowy turniej planowany jest na 07.04.24. Gratulujemy i trzymamy kciuki w finałowym turnieju!

Trener UKS Dwójka Sosnowiec – mgr Adrian Eliasz.

Link z wynikami:
http://www.tenisstolowy.com.pl/pl/xxxi-grand-prix-sosnowca-memorial-bernarda-pukieta-2023-2024/264/