W dniu 07.06.2019 r. rozegrano Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym. Rewelacyjnie w tych zawodach spisali się reprezentanci z SP 13 i UKS Dwójka Sosnowiec. Drużyna SP 13 (kl. 6 i młodsi) wystąpiła w składzie: Monika Wilk (1 miejsce),  Maja Nieradzik (2 miejsce), Emilia Kopczyńska (3 miejsce), Nicol Wójcik (5 miejsce), Maja Nowak (7 miejsce), Danuta Marzec (8 miejsce), Marysia Dębska, Anna Kiełtyka. 4 miejsce zajęła trenująca w UKS Dwójka Sosnowiec – Wiktoria Kowal, a 6 była Lidia Kmiecik.  W klasyfikacji drużynowej SP 13 (kl. I-VI) zajęła pierwsze miejsce w Sosnowcu! W kategorii kl. 7 , 8 oraz  III kl. oddziałów gimnazjalnych SP 13 zajęła drużynowo 2 miejsce. Dawid Kmiecik zajął indywidualnie 1 miejsce. W drużynie wystąpili: Dominik Chrząścik, Daniel Jurczak, Kacper Patelczyk, Szymon Wiewióra, Amelia Marek (2 miejsce), Oliwia Grześka (4 miejsce), Małgorzata Piestrzonek (7 miejsce). Najlepsze ósemki zostały nagrodzone nagrodami rzeczowymi. Opiekunami drużyny byli na tych zawodach: mgr Marta Paciej oraz mgr Adrian Eliasz. Gratulujemy świetnych wyników i trzymamy kciuki za naszą drużynę w kolejnym sezonie!