27 października 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 13 w Sosnowcu rozegrano Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach doskonale spisały się reprezentantki naszej szkoły w składzie: Maja Hacaś (kapitan) i Natalia Wójcik, które zajęły drużynowo I miejsce w Sosnowcu, wygrywając wszystkie pojedynki 3-0! Nagrody – (puchar i dyplomy) wręczyła Wicedyrektor SP 13 w Sosnowcu – pani mgr Ewa Konieczna. Sędzią głównym zawodów był mgr Adrian Eliasz, wspierany przez mgr Angelikę Woźniak i mgr Mariusza Musiała. Dziękujemy za pomoc w organizacji i sędziowaniu uczniom SP 13 w Sosnowcu: Karolowi Kopczyńskiemu, Erykowi Witkowi, Olivierowi Tyliba i Jakubowi Hacaś. Nasza szkoła jest jednym z kandydatów do organizacji kolejnego etapu: Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt, które odbędą się w listopadzie 2022 roku. Gratulujemy drużynie dziewcząt wspaniałego sukcesu i awansu do Półfinału Wojewódzkiego! Trener – mgr Adrian Eliasz.