Zapraszamy uczniów i rodziców/opiekunów klas młodszych na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną prosimy pamiętać o zachowaniu odpowiedniego dystansu, o posiadaniu maseczek, własnych długopisów, notesów oraz o konieczności dezynfekcji rąk lub ich umyciu po wejściu do budynku szkoły.

Poszczególne klasy –  zachowując właściwy dystans  – spotykają się  o wyznaczonej godzinie przy wskazanym w rozkładzie wejściu do szkoły:

B – wejście od strony boiska szkolnego,

D – wejście od strony portierni, parkingu.

KLASA I– zapraszamy uczniów wraz z jednym rodzicem/opiekunem o godzinie 9.00 przy wejściu B. Dalsze informacje zostaną przekazane na miejscu. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego oraz o zaopatrzenie siebie i dziecka w maseczkę.

Uczniowie klas II-VIII wraz z wychowawcą – po dezynfekcji rąk/umyciu rąk – udają się do wyznaczonych sal lekcyjnych.

Rodzice, opiekunowie dzieci nie wchodzą do  budynku szkoły.

  Godzina  Klasa  WychowawcaWejście: B – od strony boiska szkolnego, D – od strony portierni, parkingu  Sala
9.00I ABarbara WoźniakB23
9.15IV AMałgorzata TraczykB3
9.30V ABożena KubalaD13
9.45II AEwa RecławB21
10.00VIII ABarbara MalusB4
10.15VI AIzabela SzczepańskaD1
10.45III AIlona BanasikB24
11.00VII ABeata KaźmierczakB2
11.15VII BMałgorzata MusiałD11
11.45III BGrażyna WasiakB22
12.00VIII BJadwiga GilB12