Dnia 20.06.2022 roku w naszej szkole odbyło się popołudnie z twórczością uczniów SP 13 – „ My różni, jeden świat ‘’ .

Celem wykonawców była prezentacja utworów pokazujących, jak pięknie potrafimy się różnić, a jednak być razem. Zaproszeni goście podziwiali talenty artystyczne naszych uczniów.

Zaszczycili nas swoją obecnością: Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Pierwszy Zastępca Prezydenta Zbigniew Byszewski, Naczelnik WED Katarzyna Wanic, Inspektor WED Bożena Grociak, Radni :Pani Zuzanna Samul i Pan Piotr Dudek, Funkcjonariusze z V Komisariatu Policji; licznie przybyli Rodzice i Sympatycy szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność.

Wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem wychowawców i nauczycielek: Pani Ilony Banasik, Pani Joanny Kupajskiej, Pani Małgorzaty Traczyk, które przygotowały tę piękną uroczystość.

Niech zdjęcia będą wspomnieniem tego wyjątkowego, magicznego, wspólnie spędzonego czasu.

Dyrektor SP 13 w Sosnowcu

mgr Fabiana Bartela