W dniu dzisiejszym o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek po wakacjach, a nasi uczniowie powrócili wypoczęci i pełni wrażeń w mury swojej „Szczęśliwej Trzynastki” gotowi na nowe wyzwania i spragnieni wiedzy.

Dyrektor Szkoły, pani Fabiana Bartela podczas akademii i inauguracji roku szkolnego 2023/2024 uroczyście przywitała uczniów klas pierwszych, którzy z uśmiechami na twarzy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Powitała również nowych nauczycieli, przedstawiła wychowawców klas, a następnie życzyła sukcesów w nowym roku szkolnym!

Podczas inauguracji roku szkolnego obecni byli policjanci: starszy sierżant Natalia Molenda, sierżant Aron Śibielak oraz starszy aspirant Małgorzata Mikitiuk, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa i podstawowych zasad w ruchu drogowym.

Rok szkolny 2023/2024 czas zacząć…

Opracowała: mgr Anna Kapuścik