Czy w Twojej Szkole przydałyby się nowe szafki, sprzęt sportowy, ciekawe gry planszowe, sprzęt informatyczny,  a może specjalistyczny mikroskop? NIE PRZEGAP SZANSY, SAM ZDECYDUJ NA CO W TWOJEJ SZKOLE ZOSTANIE WYDANE PONAD 5 TYS. ZŁ! Zapraszamy Uczniów SP nr 13  oraz 3 klas – Oddziałów Gimnazjalnych do składania projektów (minimum 3 projekty) w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w terminie od 03 do 24 września 2018 r. Zgłoszone projekty muszą się mieścić w kwocie 5660,37 zł. Projekt musi być złożony na odpowiednim formularzu (do pobrania na www.obywatelski.sosnowiec.pl). Na formularzu należy wpisać: imię i nazwisko ucznia – autora projektu, nazwę szkoły, klasę, tytuł zadania, szacunkowy koszt wraz z krótkim opisem zadania. Listę poparcia musi podpisać co najmniej 15 uczniów danej szkoły. Wszelkie informację można uzyskać u koordynatora tej akcji w Naszej Szkole – mgr Adriana Eliasza lub pod linkiem:
 
 
  Pamiętaj! Tylko do 24 września 2018 r. możesz złożyć projekt w swojej szkole w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego!