W dniu 25.04.21 r. w Jastrzębiu – Zdroju odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Sląska  Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Wyśmienicie w tych zawodach spisała się zawodniczka trenująca w UKS Dwójka Sosnowiec ( uczennica SP 13 w Sosnowcu) – Monika Wilk,  która w swojej kategorii wiekowej zdobyła 3 miejsce w grze podwójnej (w parze z Małgorzatą Pietraszko z LITS Meble Żywiec)! Jest to jeden z największych sukcesów Moniki Wilk w dotychczasowych startach oraz jeden z najlepszych wyników w 14 – letniej historii UKS Dwójka Sosnowiec. W zawodach startowały 34 najlepsze młodziczki z woj. śląskiego. Indywidualnie Monika zajęła 9 miejsce w IMSL. Gratulujemy Monice Wilk udanego startu! Ten wspaniały sukces to efekt 6 – letniej pracy treningowej Moniki na sali gimnastycznej SP 13 w Sosnowcu oraz licznych turniejów wyjazdowych .

Link z wynikami turnieju: http://www.slzts.pl/ext/download/2781/

W dniu 24.04.21 r. w eliminacjach do MP młodziczek Monika Wilk zajęła wysokie 5 miejsce. Link:

http://www.slzts.pl/ext/download/2780/

Szkolenie zawodników UKS Dwójka Sosnowiec dofinansowywane jest przez UM Sosnowiec.

 Dziękujemy również wszystkim sympatykom, rodzicom, Dyrekcji SP 13 i MOS Sosnowiec oraz całej społeczności Klubu za wspieranie szkolenia zawodników i liczne poświecenia. To również dzięki Wam możemy być dumni z takich sukcesów!

Trener – mgr Adrian Eliasz