26 marca 2018 w  Szkole Podstawowej nr 13 w Sosnowcu odbyła się  II edycja „Wiosennego Turnieju Wesołego Przedszkolaka”. W turnieju udział wzięły następujące  Przedszkola Miejskie nr: 14, 53 oraz 54 . Dzieci zmagały się w rywalizacji sportowej, naukowej oraz artystycznej. Na początku maluchy zaprezentowały przepiękne odznaki wraz z hasłem promującym  swoje przedszkole. Następnie zawodnicy brali udział w  wyścigach rzędów, rozwiązywali łamigłówki i rebusy oraz tworzyli „wiosenne”  kapelusze. Kolejną konkurencją była prezentacja wierszy. Na koniec przedszkolaki wykonały wspólny taniec. Cały czas towarzyszyły wszystkim wspaniałe humory i  radosna atmosfera. Nadszedł  czas podsumowania zdobytych punktów. I miejsce zdobyło Przedszkole Miejskie nr 53, II miejsce Przedszkole Miejskie nr 14, III miejsce Przedszkole Miejskie nr 54. Wszystkie maluchy zostały nagrodzone  upominkami, a poszczególne przedszkola dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Po wspólnym poczęstunku goście Szkoły Podstawowej nr 13  rozeszli się do swoich przedszkoli. Serdecznie dziękujemy Dyrekcjom przedszkoli oraz opiekunom za przygotowanie dzieci i zapraszamy na kolejny turniej w przyszłym roku.

Galeria: https://www.facebook.com/pg/szkolapodstawowanr13wsosnowcu/photos/?tab=album&album_id=833535220166889