Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „szczepienia info Europejski Tydzień Szczepień 1 ZapobiegajChrońSzczep Chroń szczepionki Każda dawka się liczy”

Szczepienia.info

  ·

24 – 30 kwietnia obchodzimy Europejski Tydzień Szczepień 2023.

#KażdaDawkaSzczepionkisięLiczy. Dla Ciebie i Twoich bliskich liczy się każda rekomendowana dawka szczepionki, aby zapewnić ochronę przed chorobą zakaźną.

#RealizacjaKalendarzaSzczepieńoCzasie. Realizacja szczepień zgodnie z Kalendarzem Szczepień, w zalecanym czasie ma na celu ochronę dzieci, wtedy kiedy jej najbardziej potrzebują. Opóźnianie szczepień oznacza ryzyko wystąpienia choroby.

#RozmowaoSzczepieniach. Rozmowa między pacjentem a pracownikiem ochrony zdrowia buduje zrozumienie i motywację do szczepień zgodnie z zalecanymi schematami. Dzieląc się faktami dotyczącymi szczepień pracownicy ochrony zdrowia podnoszą świadomość pacjentów i ratują życie.

https://szczepienia.pzh.gov.pl/europejski-tydzien…/

#SzczepionkiDziałają

#ChrońmyRazem

#EuropejskiTydzieńSzczepień2023