W dniu 26.09.20 r. w Gliwicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek w Tenisie Stołowym. Doskonale w tych zawodach spisały się reprezentantki  UKS Dwójka Sosnowiec ( uczennice SP 13 w Sosnowcu): Monika Wilk i Emilia Kopczyńska.  W kategorii młodziczek w/w zawodniczki zajęły drużynowo 6 miejsce!  W zawodach startowały najlepsze zawodniczki z woj. śląskiego. Gratulujemy zawodniczkom udanych zawodów! Trener- mgr Adrian Eliasz.

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mRUQUJahMykdNt86vR_rEkaIAWD4KMZ_naUsT0Ih3dE/edit#gid=1702313776

MONIKA WILK Z UKS DWÓJKA SOSNOWIEC 9 W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW ŚLĄSKA MŁODZICZEK W TENISIE STOŁOWYM!

   W dniu 27.09.20 r. w Gliwicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek w Tenisie Stołowym. Bardzo dobrze w tych zawodach spisała się reprezentantka  UKS Dwójka Sosnowiec ( uczennica SP 13 w Sosnowcu),  która w swojej kategorii wiekowej zdobyła 9 miejsce!  W zawodach startowały najlepsze zawodniczki z woj. śląskiego. Gratulujemy Monice Wilk udanych zawodów! Trener- mgr Adrian Eliasz.

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am7eFx8bajz9tHTX1CPk5TVGy_wkU_QeDHOKccjVowc/edit#gid=2015422377