Miś na smutki i radości, Miś gdy coś Cię bardzo złości Miś  gdy czasem jest Ci źle,Miś gdy gorzej czujesz się
Takie oto słowa usłyszały świetliczaki w Dniu Obchodów Pluszowego Misia w naszej świetlicy.Z okazji tego święta dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im w czasie zabawy. Zajęcia rozpoczęły się od przybliżenia dzieciom historii powstania Pluszowego Misia, podczas których zostały zaprezentowane znane Misie z bajek. Zadaniem świetliczaków było odgadywanie imion   słynnych Misiów. Dzieci rysowały Misie, które pięknie prezentują się na naszej świetlicowej gazetce. W tym dniu nie zabrakło spotkania z literaturą – czytanie fragmentów bajek o znanych Misiach.wszyscy wspólnie śpiewaliśmy piosenki np. „Kubuś Puchatek. Dzieci wykazały ogromnie zainteresowanie Dniem Pluszowego Misia  i okazało się, że mimo wielu nowoczesnych zabawek, Pluszowy Miś jest wciąż ulubioną maskotką.