ZAPISY  NA ŚWIETLICĘ I NA OBIADY

Uprzejmie prosimy Rodziców uczniów klas I – III ( w wyjątkowych sytuacjach również klasy IV) o wypełnienie i dostarczenie do szkoły – Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej. Rodziców uczniów wszystkich klas zainteresowanych korzystaniem z obiadów szkolnych prosimy o wypełnienie i dostarczenie do szkoły – Deklaracji korzystania z obiadów.

Dokumenty dostępne poniżej prosimy dostarczyć do szkoły do 28 sierpnia 2020r.

Wypełnione dokumenty mogą Państwo

  • przesłać na adres mailowy szkoły – sp13@sosnowiec.edu.pl
  • osobiście dostarczyć do specjalnie przeznaczonej do tego skrzynki znajdującej się w przedsionku szkoły (wejście od strony boisk) lub pozostawić w skrzynce pocztowej znajdującej się przy drzwiach szkoły (wejście od strony parkingu).

Za terminowe dostarczenie ww. dokumentów z góry dziękujemy. Informacje uzyskane od Państwa pozwolą nam lepiej zorganizować pracę szkoły w rozpoczynającym się roku szkolnym 2020/2021.