WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Pokazuje: 1 - 2 of 2 WYNIKÓW

KREATYWNE WARSZTATY W KLASIE IIB

Dnia 10.06 klasa IIb uczestniczyła w warsztatach Slime zorganizowanych przez Panią Agnieszkę Grzankę, nauczycielkę naszej szkoły. Uczniowie samodzielnie wykonali swoje „gluty”- kolorową , ciągnącą się maź. Slime  to masa plastyczna, która rozwija: zmysły, zręczność, wyobraźnię i kreatywność. Zabawa przy użyciu slime stymuluje rozwój zmysłu dotyku. Warsztaty wszystkim się podobały i na długo zostaną w pamięci uczniów.

Dziękujemy Pani Agnieszce za zorganizowanie wspaniałych warsztatów!

Opracowała: wychowawczyni kl.IIb

NATALIA WÓJCIK Z SP 13 I UKS DWÓJKA SOSNOWIEC DRUGA W CHORZOWIE!

W dniu 06.06.2024 r. rozegrano finałowy Turniej Masters kończący cykl zawodów o Grand Prix SP 22 w Chorzowie. Wyśmienicie spisała się w tych zawodach reprezentantka SP 13 w Sosnowcu (zawodniczka UKS Dwójka Sosnowiec)- Natalia Wójcik, która w kategorii dziewcząt (kl. I- VI szkół podstawowych) zajęła 2 miejsce. Gratulujemy! Trener UKS Dwójka Sosnowiec – mgr Adrian Eliasz.

Link: http://www.pingpong.pl/wyniki/wyn24_masters_sp_22.html