WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Pokazuje: 1 - 2 of 2 WYNIKÓW

Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy w 2024 roku tradycyjnie obchodzimy w czerwcu. To idealna okazja, by zachęcić uczniów do dostrzegania piękna przyrody i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Właśnie z tej okazji uczniowie klas I-III udali się do Ogrodu Botaniczno- Zoologicznego CEE Egzotarium Sosnowiec. Dzieci miały okazję podziwiać bogatą gamę roślinności  oraz zobaczyć różnorodne zwierzęta począwszy od rodzimych gatunków,  kończąc  na tych najbardziej egzotycznych. Na koniec udaliśmy się do kawiarenki na pyszne lody.

To był bardzo miły dzień!

Opracowali: nauczyciele klas I-III oraz współorganizujący proces kształcenia.

Piknik z okazji Dnia Dziecka w klasach I-III

W czwartek 6 czerwca uczniowie z klas I-III świętowali na łonie natury tegoroczny Dzień Dziecka. Dzieci przyniosły do szkoły kocyki, zabawki oraz smaczne przekąski. W promykach słońca lub w cieniu drzewa odpoczywały na zielonej trawie boiska szkolnego. W trakcie pikniku dzieci czytały na polanie, malowały na folii stretchowej, grały w piłkę oraz rysowały kredą. Wszystkim przyświecał dobry humor i co ważne nikogo nie opuszczała energia do działania. W dobrych nastrojach zakończyliśmy ten dzień wspólnym zjedzeniem pizzy.

Opracowali: nauczyciele klas I-III oraz współorganizujący proces kształcenia.