WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Pokazuje: 1 - 2 of 2 WYNIKÓW

Mój przyjaciel miś

W naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Nasze świetliczaki poznały historię zabawki, wysłuchały fragmentu opowiadania „Kubuś Puchatek”. Usłyszały kilka ciekawostek przyrodniczych o niedźwiadkach. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne z postacią misia. Śpiewały piosenki o misiach i brały udział w zabawach ruchowych. Na zakończenie zajęć wykonaliśmy wspólne zdjęcie ze swoimi pluszakami.

Czas dla jesieni

Pod takim hasłem odbywały się zajęcia w naszej świetlicy. Jesień to piękna pora roku, która przynosi ze sobą złą pogodę i chłodne dni. W naszej świetlicy podgrzewamy atmosferę i czynimy ją kolorową.Ta piękna pora roku obdarowująca nas skarbami przyrody, które możemy wykorzystać do nauki i zabawy. Dzieci tworzyły z pasją konstrukcje z darów jesieni. Jesień powoli dobiega końca, a my z niecierpliwością wyglądamy zimy.