23 listopada 2023r. gościliśmy grupę Stonogi wraz z wychowawczyniami z Miejskiego Przedszkola nr 14 mieszczącego się przy ul. Maliny. Było to drugie spotkanie z Przedszkolakami w ramach cyklu „Zanim zostanę Pierwszakiem”. Gości tradycyjnie powitała Pani Dyrektor mgr Fabiana Bartela. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z okazji Światowego Dnia Misia przygotowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W czasie zajęć dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą i aktywnością. To była bardzo miła wizyta. Szkoła spodobała się dzieciom i obiecali, że chętnie powrócą na kolejne zajęcia. Dziękujemy Paniom wychowawczyniom z Przedszkola nr 14 za pozytywną odpowiedź na nasze zaproszenie i odwiedzenie naszej placówki wraz z podopiecznymi. Mamy nadzieję, że z niektórymi przedszkolakami spotkamy się we wrześniu, już w roli uczniów Szczęśliwej Trzynastki.