ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE

STOŁOWYM   WYNIKI  III TURNIEJU (21.02.2019 r.)

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

1 miejsce –   Dawid Migas             32 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo           30 pkt

3 miejsce –   Maciej Ciosmak         29 pkt

4 miejsce –  Fabian Włosek            28 pkt

5 miejsce –  Dawid Kmiecik           27 pkt

6 miejsce –  Filip Jeżewski             26 pkt

7 miejsce –  Mateusz Rajca             25 pkt

8 miejsce –  Jan Mirek                    24 pkt

9 miejsce – Filip Kmiecik               20 pkt

 

 

 

 

 

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

 

1 miejsce –   Monika Wilk                     32 pkt

2 miejsce –   Wiktoria Kowal                 30 pkt

3 miejsce –   Lidia Kmiecik                    29 pkt

4 miejsce –   Nicol Wójcik                     28 pkt

5 miejsce –   Maja Nowak                      27 pkt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

 

                         

 

           WYNIKI III TURNIEJU (21.02.2019 r.)

 

 

KATEGORIA OPEN

 

 

1 miejsce –   Adrian Eliasz                             32 pkt

2 miejsce –   Adrian Fabiś                              30 pkt

3 miejsce –   Dominika Banaś                        29 pkt

4 miejsce –   Edward Kowal                           28 pkt

5 miejsce –   Piotr Mirek                                27 pkt

6 miejsce –   Mikołaj Mirek                           26 pkt

7 miejsce –  Dawid Migas                              25 pkt

8 miejsce –  Patryk Mroziński                        24 pkt

9-12  miejsce –  Artur Seweryn                      20 pkt

9-12  miejsce –  Monika Wilk                        20 pkt

9-12  miejsce –  Adrian Pietrzak                    20 pkt

9-12  miejsce –  Fabian Włosek                     20 pkt

13-16  miejsce –  Bartłomiej Wójcik              15 pkt

13-16  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych     15 pkt

13-16  miejsce –  Dominik Sodo                    15 pkt

13-16  miejsce – Tomasz Ciosmak                 15 pkt

17-24  miejsce –  Maciej Ciosmak                  10 pkt

17-24  miejsce –  Filip Jeżewski                     10 pkt

17-24  miejsce –   Lidia Kmiecik                    10 pkt

17-24  miejsce –  Adrian Nawrocki                10 pkt

17-24  miejsce –  Nicol Wójcik                      10 pkt

17-24  miejsce –  Maja Nowak                       10 pkt

17-24  miejsce – Mateusz Rajca                      10 pkt

17-24  miejsce – Wiktoria Kowal                    10 pkt

25-27  miejsce – Filip Kmiecik                         5 pkt

25-27  miejsce – Dawid Kmiecik                      5 pkt

25-27  miejsce – Jan Mirek                               5 pkt

         ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

 

                         

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJACH (11,12,21.02.19 r.)

 

 

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

 

        

                                                                  I GP     II GP   III GP       Suma pkt

 

1 miejsce –   Dawid Migas                32        32       32               96

2 miejsce –   Dominik Sodo              30        30       30               90

3 miejsce –   Filip Jeżewski               28        27      24               79

4 miejsce –   Mateusz Rajca               20       26       25               71

5 miejsce –   Fabian Włosek                –         29      28               57

6 miejsce –  Michał Bębenek             27        28        –                55                    

7 miejsce –  Igor Zimny                     25        25        –                50

8 miejsce –  Adam Zimny                  26        24        –                50

9 miejsce –  Jan Mirek                        –          20       24              44

10 miejsce –  Karol Kopczyński        24        20        –                44

11 miejsce –  Maciej Ciosmak                   –           –          29                 29

12 miejsce – Kacper Patelczyk           29         –         –                29

13 miejsce –   Dawid Kmiecik                –          –        27               27

14 miejsce –   Filip Kmiecik                         –           –          20                 20       

 

 

            

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

 

1 miejsce –   Monika Wilk                    32     32       32                96

2 miejsce –   Wiktoria Kowal                29     29       30               88

3 miejsce –   Nicol Wójcik                    28     27       28               83

4 miejsce –   Emilia Kopczyńska          30     30        –                 60

5 miejsce –   Lidia Kmiecik                     –     28       29               57

6 miejsce –   Maja Nowak                       –       –        27               27

 

 

 

   ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM                      

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJACH (11,12, 21.02.19 r.)

 

 

KATEGORIA OPEN                

 

                                                                  I GP    II GP   III GP     Suma pkt

 

1 miejsce –   Adrian Eliasz                         32     32      32            96 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                    30     30      29            89 pkt

3 miejsce –   Edward Kowal                       29     28      28           85 pkt

4 miejsce –   Piotr Mirek                             28     26      27           81 pkt

5 miejsce –   Dawid Migas                          20     24     25            69 pkt

6 miejsce –  Bartłomiej Wójcik                   26     25     15            66 pkt

7 miejsce –  Adrian Fabiś                            –       29      30           59 pkt

8 miejsce –  Monika Wilk                           24     15      20           59 pkt

9 miejsce  –  Adrian Pietrzak                      20     10      20           50 pkt 

10  miejsce –  Dominik Sodo                      15     20      15           50 pkt

11  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych       20      15      15          50 pkt

12  miejsce –  Fabian Włosek                       –       20      20          40 pkt

13  miejsce –  Artur Seweryn                      10      10      20         40 pkt 14  miejsce –  Mateusz Rajca                      10      20      10         40 pkt  

15  miejsce  – Emilia Kopczyńska               20      20       –           40 pkt

16  miejsce – Filip Jeżewski                        15     15      10          40 pkt 17 miejsce –  Jacek Migas                           10      27       –           37 pkt 

18 miejsce –  Nicol Wójcik                         10      15      10          35 pkt

19  miejsce –  Wiktoria Kowal                   15      10       10         35 pkt

20  miejsce –  Adrian Nawrocki                 10      10       10         30 pkt

21  miejsce –  Jakub Łaskawiec                  27      –          –           27 pkt

22  miejsce –  Mikołaj Mirek                        –       –         26         26 pkt        

23  miejsce – Tomasz Mudyna                   25       –          –           25 pkt

24  miejsce – Patryk Mroziński                    –        –         24         24 pkt

25  miejsce –  Lidia Kmiecik                        –       10       10         20 pkt

26  miejsce – Alex Brola                             10      10        –          20 pkt

27  miejsce – Tomasz Ciosmak                     –       –         15         15 pkt  

28 miejsce –  Michał Bębenek                    15       –          –          15 pkt

29 miejsce –  Maciej Ciosmak                      –        –          10        10 pkt 

30 miejsce –  Maja Nowak                           –        –          10        10 pkt

31 miejsce –  Adam Zimny                          –        10         –         10 pkt     

32 miejsce – Igor Zimny                              –        10         –          10 pkt      33 miejsce –  Kacper Patelczyk                   10      –            –        10 pkt

34 miejsce – Zbigniew Krupa                     10       –            –        10 pkt

35 miejsce – Dawid Kmiecik                        –       –           5           5 pkt

36 miejsce – Jan Mirek                                 –       –           5           5 pkt  

37 miejsce – Filip Kmiecik                           –       –           5           5 pkt

Ten wpis został opublikowany w kategorii UKS "Dwójka". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.