ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

 KLASYFIKACJA PO I TURNIEJU (11.02.2019 r.)

 KATEGORIA CHŁOPCY SP

1 miejsce –   Dawid Migas             32 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo           30 pkt

3 miejsce –   Kacper Patelczyk       29 pkt

4 miejsce –   Filip Jeżewski            28 pkt

5 miejsce –  Michał Bębenek          27 pkt

6 miejsce –  Adam Zimny               26 pkt

7 miejsce –  Igor Zimny                  25 pkt

8 miejsce –  Karol Kopczyński       24 pkt

9 miejsce –  Mateusz Rajca             20 pkt

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

1 miejsce –   Monika Wilk                     32 pkt

2 miejsce –   Emilia Kopczyńska           30 pkt

3 miejsce –   Wiktoria Kowal                29 pkt

4 miejsce –   Nicol Wójcik                    28 pkt

ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

           KLASYFIKACJA PO I TURNIEJU (11.02.2019 r.)

KATEGORIA OPEN

1 miejsce –   Adrian Eliasz                          32 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                     30 pkt

3 miejsce –   Edward Kowal                        29 pkt

4 miejsce –   Piotr Mirek                              28 pkt

5 miejsce –  Jakub Łaskawiec                      27 pkt

6 miejsce –  Bartłomiej Wójcik                    26 pkt

7 miejsce –  Tomasz Mudyna                       25 pkt

8 miejsce –  Monika Wilk                             24 pkt

9-12  miejsce –  Adrian Pietrzak                  20 pkt

9-12  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych     20 pkt

9-12  miejsce –  Emilia Kopczyńska            20 pkt

9-12  miejsce –  Dawid Migas                      20 pkt

13-16  miejsce –  Filip Jeżewski                   15 pkt

13-16  miejsce –  Wiktoria Kowal                15 pkt

13-16  miejsce –  Michał Bębenek               15 pkt

13-16  miejsce –  Dominik Sodo                  15 pkt

17-24  miejsce –  Artur Seweryn                  10 pkt

17-24  miejsce –  Kacper Patelczyk             10 pkt

17-24  miejsce –  Nicol Wójcik                    10 pkt

17-24  miejsce –  Adrian Nawrocki             10 pkt

17-24  miejsce –  Alex Brola                       10 pkt

17-24  miejsce –  Zbigniew Krupa              10 pkt

17-24  miejsce – Mateusz Rajca                  10 pkt

17-24  miejsce – Jacek Migas                      10 pkt

 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, UKS "Dwójka". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.