ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

WYNIKI  IV TURNIEJU (22.02.2019 r.

 KATEGORIA CHŁOPCY SP

1 miejsce –   Dawid Migas             32 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo           30 pkt

3 miejsce –  Fabian Włosek            29 pkt

4 miejsce –  Filip Jeżewski             28 pkt

5 miejsce –  Maciej Ciosmak          27 pkt

6 miejsce –  Adam Zimny               26 pkt

7 miejsce –  Igor Zimny                  25 pkt

8 miejsce – Filip Kmiecik               24 pkt

9 miejsce – Jan Mirek                     20 pkt

 

 

 

 

 

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

 

1 miejsce –   Monika Wilk                      32 pkt

2 miejsce –   Wiktoria Kowal                 30 pkt

3 miejsce –   Maja Nowak                      29 pkt

4 miejsce –   Lidia Kmiecik                    28 pkt

5 miejsce –   Nicol Wójcik                     27 pkt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

 

                         

 

           WYNIKI IV TURNIEJU (22.02.2019 r.)

 

 

KATEGORIA OPEN

 

 

1 miejsce –   Adrian Fabiś                              32 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                        30 pkt

3 miejsce –   Edward Kowal                           29 pkt

4 miejsce –   Piotr Mirek                                28 pkt

5 miejsce –   Dawid Migas                              27 pkt

6 miejsce –   Bartłomiej Wójcik                      26 pkt

7 miejsce –  Mikołaj Mirek                             25 pkt

8 miejsce –  Dominik Sodo                             24 pkt

9-12  miejsce –  Maciej Ciosmak                   20 pkt

9-12  miejsce –  Monika Wilk                        20 pkt

9-12  miejsce –  Adrian Pietrzak                    20 pkt

9-12  miejsce –  Tomasz Ciosmak                  20 pkt

13-16  miejsce –  Artur Seweryn                    15 pkt

13-16  miejsce –  Filip Jeżewski                     15 pkt

13-16  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych      15 pkt

13-16  miejsce – Fabian Włosek                     15 pkt

17-24  miejsce – Adrian Nawrocki                 10 pkt

17-24  miejsce –  Maja Nowak                       10 pkt

17-24  miejsce –   Lidia Kmiecik                    10 pkt

17-24  miejsce –  Adam Zimny                       10 pkt

17-24  miejsce –  Nicol Wójcik                      10 pkt

17-24  miejsce –  Igor Zimny                         10 pkt

17-24  miejsce – Filip Kmiecik                       10 pkt

17-24  miejsce – Wiktoria Kowal                    10 pkt

25 miejsce – Jan Mirek                                     5 pkt

 

 

 

         ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

 

                         

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJACH (11,12,21,22.02.19 r.)

             (do punktacji zaliczamy 3 najlepsze turnieje)

 

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

 

        

                                                             I GP     II GP   III GP  IV GP   Suma pkt

                                                                                                                 

1 miejsce –   Dawid Migas            32        32       32      32         96

2 miejsce –   Dominik Sodo          30        30       30      30         90

3 miejsce –   Fabian Włosek            –         29      28       29        86

4 miejsce –   Filip Jeżewski           28        27      24       28         83

5 miejsce –   Adam Zimny             26        24        –        26        76

6 miejsce –  Igor Zimny                 25        25        –        25        75

7 miejsce –  Mateusz Rajca            20       26       25        –          71           

8 miejsce –  Jan Mirek                     –         20      24       20        64

9 miejsce –  Maciej Ciosmak                –           –          29        27           56

10 miejsce – Michał Bębenek        27        28        –         –          55                   

11 miejsce –  Filip Kmiecik                  –           –          20         24         44       

12 miejsce – Karol Kopczyński     24        20        –          –         44

13 miejsce –   Kacper Patelczyk       29         –          –         –          29

14 miejsce –   Dawid Kmiecik           –          –        27         –          27

 

 

 

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

 

1 miejsce –   Monika Wilk              32     32       32         32       96

2 miejsce –   Wiktoria Kowal          29     29       30         30       89

3 miejsce –   Lidia Kmiecik               –     28       29         28       85

4 miejsce –   Nicol Wójcik              28     27       28         27       83

5 miejsce –   Emilia Kopczyńska     30     30        –           –        60

6 miejsce –   Maja Nowak                  –       –        27        29       56

 

 

 

   ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM                     

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJACH (11,12, 21,22.02.19 r.)

              (do punktacji zaliczamy 3 najlepsze turnieje)

 

KATEGORIA OPEN                

 

                                                               I GP  II GP III GP IV GP Suma pkt

 

1 miejsce –   Adrian Eliasz                      32     32     32    –          96 pkt

2 miejsce –   Adrian Fabiś                        –       29     30   32        91 pkt

3 miejsce –   Dominika Banaś                 30     30     29   30        90 pkt

4 miejsce –   Edward Kowal                    29     28     28   29        86 pkt

5 miejsce –   Piotr Mirek                         28     26     27   28        83 pkt

6 miejsce –  Bartłomiej Wójcik               26     25     15   26        77 pkt

7 miejsce –  Dawid Migas                       20     24     25   27        76 pkt

8 miejsce –  Monika Wilk                       24     15      20   20       64 pkt

9 miejsce  –  Adrian Pietrzak                  20     10      20   20       60 pkt 

10  miejsce –  Dominik Sodo                  15     20      15   24       59 pkt

11  miejsce – Fabian Włosek                   –       20      20   15       55 pkt

12  miejsce –  Mikołaj Mirek                    –        –       26  25       51 pkt        

13  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych   20     15      15    15      50 pkt

14  miejsce –  Artur Seweryn                 10      10      20   15       45 pkt

15  miejsce  – Filip Jeżewski                   15      15      10   15      45 pkt

16  miejsce – Mateusz Rajca                  10      20      10     –        40 pkt  

17 miejsce –   Emilia Kopczyńska           20     20        –      –       40 pkt

18 miejsce  –  Jacek Migas                      10      27        –     –        37 pkt 

19  miejsce –  Tomasz Ciosmak                –        –       15    20     35 pkt  

20  miejsce –  Nicol Wójcik                    10      15      10   10      35 pkt

21  miejsce –  Wiktoria Kowal                15      10     10    10      35 pkt

22  miejsce –  Maciej Ciosmak                  –        –       10   20      30 pkt 

23  miejsce –  Adrian Nawrocki              10      10     10    10      30 pkt

24  miejsce – Lidia Kmiecik                     –       10      10   10      30 pkt

25  miejsce –  Jakub Łaskawiec              27        –        –      –       27 pkt

26  miejsce – Tomasz Mudyna                25       –          –    –       25 pkt

27  miejsce – Patryk Mroziński                 –        –       24    –        24 pkt

28 miejsce –  Maja Nowak                        –        –       10    10     20 pkt

29 miejsce –  Adam Zimny                       –        10       –    10     20 pkt     

30 miejsce –  Igor Zimny                           –       10        –     10    20 pkt     

31 miejsce –  Alex Brola                          10      10        –      –      20 pkt

32 miejsce – Filip Kmiecik                        –         –        5     10    15 pkt

33 miejsce – Michał Bębenek                  15        –        –       –      15 pkt

34 miejsce – Kacper Patelczyk                10        –        –       –      10 pkt

35 miejsce – Zbigniew Krupa                  10        –        –       –     10 pkt

36 miejsce – Jan Mirek                              –         –       5       5     10 pkt  

37 miejsce – Dawid Kmiecik                    –          –       5       –      5 pkt

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.