ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

WYNIKI  II TURNIEJU (12.02.2019r.)

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

1 miejsce –   Dawid Migas             32 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo           30 pkt

3 miejsce –   Fabian Włosek           29 pkt

4 miejsce –  Michał Bębenek          28 pkt

5 miejsce –  Filip Jeżewski             27 pkt

6 miejsce –  Mateusz Rajca             26 pkt

7 miejsce –  Igor Zimny                  25 pkt

8 miejsce –  Adam Zimny               24 pkt

9-10 miejsce –  Karol Kopczyński  20 pkt

9-10 miejsce –  Jan Mirek                20 pkt

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

1 miejsce –   Monika Wilk                     32 pkt

2 miejsce –   Emilia Kopczyńska           30 pkt

3 miejsce –   Wiktoria Kowal                29 pkt

4 miejsce –   Lidia Kmiecik                   28 pkt

5 miejsce –   Nicol Wójcik                    27 pkt

ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

           WYNIKI II TURNIEJU (12.02.2019 r.)

KATEGORIA OPEN

1 miejsce –   Adrian Eliasz                             32 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                        30 pkt

3 miejsce –   Adrian Fabiś                              29 pkt

4 miejsce –   Edward Kowal                           28 pkt

5 miejsce –   Jacek Migas                               27 pkt

6 miejsce –   Piotr Mirek                                26 pkt

7 miejsce –  Bartłomiej Wójcik                      25 pkt

8 miejsce –  Dawid Migas                              24 pkt

9-12  miejsce –  Dominik Sodo                      20 pkt

9-12  miejsce –  Fabian Włosek                     20 pkt

9-12  miejsce –  Emilia Kopczyńska             20 pkt

9-12  miejsce –  Mateusz Rajca                     20 pkt

13-16  miejsce –  Monika Wilk                     15 pkt

13-16  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych     15 pkt

13-16  miejsce –  Filip Jeżewski                    15 pkt

13-16  miejsce – Nicol Wójcik                      15 pkt

17-24  miejsce –  Artur Seweryn                   10 pkt

17-24  miejsce –  Adrian Pietrzak                 10 pkt

17-24  miejsce –   Adam Zimny                    10 pkt

17-24  miejsce –  Adrian Nawrocki               10 pkt

17-24  miejsce –  Alex Brola                         10 pkt

17-24  miejsce –  Igor Zimny                        10 pkt

17-24  miejsce – Lidia Kmiecik                    10 pkt

17-24  miejsce – Wiktoria Kowal                  10 pkt

 ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJACH (11.02.19 r. i 12.02.19 r.)

KATEGORIA CHŁOPCY SP

        

                                                                     I GP             II GP                Suma pkt

 

1 miejsce –   Dawid Migas                32 pkt        32 pkt                64 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo              30 pkt        30 pkt                60 pkt

3 miejsce –   Michał Bębenek            27 pkt        28 pkt               55 pkt                    

4 miejsce –  Filip Jeżewski                28 pkt        27 pkt               55 pkt

5 miejsce –  Igor Zimny                     25 pkt        25 pkt               50 pkt

6 miejsce –  Adam Zimny                  26 pkt        24 pkt               50 pkt

7 miejsce –  Mateusz Rajca                20 pkt       26 pkt                46 pkt

8 miejsce –  Karol Kopczyński          24 pkt        20 pkt               44 pkt

9 miejsce –  Fabian Włosek                    –            29 pkt               29 pkt

10 miejsce –  Kacper Patelczyk          29 pkt            –                   29 pkt

11 miejsce –  Jan Mirek                          –             20 pkt              20 pkt

 KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

1 miejsce –   Monika Wilk                    32 pkt     32 pkt              64 pkt

2 miejsce –   Emilia Kopczyńska          30 pkt     30 pkt              60 pkt

3 miejsce –   Wiktoria Kowal                29 pkt     29 pkt              58 pkt

4 miejsce –   Nicol Wójcik                    28 pkt      27 pkt             55 pkt

5 miejsce –   Lidia Kmiecik                     –            28 pkt             28 pkt 

Link ze zdjęciami z Turnieju:

https://drive.google.com/drive/folders/1gdf9fp1oj0Mr8vrG9Cnkfh2rjSyM1sX1?fbclid=IwAR3D6iHIYeOZAdjpRb0lRjiLhnmoTwAm9N_QDB3O2CBBb5l5Ck8PxbDJanQ

ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM              

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJACH (11.02.19 r. i 12.02.19 r.)

KATEGORIA OPEN                

                                                                          I GP         II GP    Suma pkt

1 miejsce –   Adrian Eliasz                             32 pkt     32 pkt    64 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                        30 pkt     30 pkt    60 pkt

3 miejsce –   Edward Kowal                           29 pkt     28 pkt    57 pkt

4 miejsce –   Piotr Mirek                                28 pkt     26 pkt     54 pkt

5 miejsce –   Bartłomiej Wójcik                     26 pkt     25 pkt     51 pkt

6 miejsce –  Dawid Migas                              20 pkt     24 pkt     44 pkt

7 miejsce – Emilia Kopczyńska                     20 pkt      20 pkt     40 pkt

8 miejsce –  Monika Wilk                              24 pkt      15 pkt    39 pkt

9 miejsce  –  Jacek Migas                               10 pkt     27 pkt     37 pkt

10  miejsce –  Dominik Sodo                          15 pkt     20 pkt     35 pkt

11  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych           20 pkt     15 pkt     35 pkt

12  miejsce –  Mateusz Rajca                         10 pkt      20 pkt    30 pkt  

13  miejsce –  Filip Jeżewski                         15 pkt       15 pkt    30 pkt

14  miejsce –  Adrian Pietrzak                       20 pkt      10 pkt     30 pkt 

15  miejsce  – Adrian Fabiś                                   –         29 pkt    29 pkt

16  miejsce –  Jakub Łaskawiec                     27 pkt          –          27 pkt

17 miejsce –   Nicol Wójcik                           10 pkt       15 pkt    25 pkt

18 miejsce –  Wiktoria Kowal                        15 pkt       10 pkt    25 pkt

19  miejsce –  Tomasz Mudyna                      25 pkt           –        25 pkt

20  miejsce –  Fabian Włosek                            –           20 pkt     20 pkt

21  miejsce –  Artur Seweryn                        10 pkt       10 pkt    20 pkt

22  miejsce –  Adrian Nawrocki                    10 pkt       10 pkt    20 pkt

23  miejsce –  Alex Brola                              10 pkt       10 pkt    20 pkt

24  miejsce – Michał Bębenek                      15 pkt           –         15 pkt

25  miejsce –  Adam Zimny                             –             10 pkt    10 pkt     

26  miejsce –  Igor Zimny                                –             10 pkt    10 pkt     

27  miejsce – Lidia Kmiecik                            –             10 pkt    10 pkt

28 miejsce –  Kacper Patelczyk                      10 pkt           –        10 pkt

29 miejsce –  Zbigniew Krupa                       10 pkt           –         10 pkt

                     

Ten wpis został opublikowany w kategorii UKS "Dwójka". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.