27 maja rozpoczęliśmy naszą przygodę na Zdrowej Szkole w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczniowie klas pierwszych, drugich, czwartych i piątych w radosnych nastrojach dotarli na miejsce, gdzie zostali zakwaterowani w wygodnych pokojach w Grand Stasindzie. Codziennie na młodzież czekały wyśmienite
i różnorodne posiłki Do dyspozycji uczniów były boiska, basen, kręgielnia oraz salon gier. Uczniowie mogli zawsze liczyć na pomoc życzliwej obsługi.

Czas spędzony w Bukowinie wypełniony był licznymi atrakcjami: wycieczką do Szczawnicy wraz ze zwiedzaniem wąwozu Homole, lekcją regionalną, gdzie uczniowie zapoznali się z kulturą i zwyczajami góralskimi, wycieczką do Zakopanego z wizytą i warsztatami w Muzeum Tatrzańskim, wizytą w „ Domu do góry nogami” i wjazdem na Gubałówkę. Ogromną radość sprawiło młodzieży ognisko w bacówce oraz dyskoteka.

Pobyt na Zdrowej Szkole upłynął niezwykle przyjemnie. W naszej pamięci pozostaną na zawsze miłe wspomnienia.

Galeria zdjęć https://drive.google.com/drive/folders/1CKXwAw7dC2UeGXJmF_gVbACzpcy1NvmI?usp=sharing

Filmik –> https://drive.google.com/open?id=1EiyPIFjaUKG8kzMng9g3no0Y2JhkYtEf