Wspólne kolędowanie

2 stycznia uczniowie klasy IV b wystawili  Jasełka dla rodziców. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa.  Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a dzieci swym  występem podbiły serca publiczności. Kiedy część artystyczna dobiegła końca,  aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Po przedstawieniu nadszedł czas na smaczny poczęstunek. Uroczystość zakończyła się wspólnym kolędowaniem, dzięki któremu mogliśmy ponownie przeżywać magię Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie uroczystości oraz poczęstunku.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 13 w Sosnowcu Piątek, 4 stycznia 2019