UCZNIOWIE ODZIALÓW GIMNAZJALNYCH W SP NR 13 ZAJĘLI 5 MIEJSCE W BACZYNRUN!!

W dniu 25.04.2018 r. przy Górce Środula odbył się Baczynrun -bieg z przeszkodami na dystansie 1700 m pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kinga Kucharczyk,  Jesica Godowska, , Kacper Krzeszowski, Karol Dziopa i Marcel Grysiak. Po wyczerpującym biegu nasza drużyna zakończyła rywalizację na 5 miejscu! Uczniowie w nagrodę za podjęty wysiłek otrzymali od organizatorów pamiątkowe koszulki oraz słodki poczęstunek. Opiekunem drużyny był na tych zawodach mgr Adrian Eliasz. Gratulujemy udanego występu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Osiągnięcia uczniów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.