TRZECIE MIEJSCE DRUŻYNOWO W SOSNOWCU DLA TENISISTEK STOŁOWYCH Z SP 13 W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!

W dniu 27.02.2019 r. w Sosnowcu odbył się turniej tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się reprezentanci SP 13 i UKS Dwójka Sosnowiec. Dawid Kmiecik, Dominik Chrząścik i Daniel Jurczak zajęli drużynowo piąte miejsce w Sosnowcu. Dziewczęta w składzie : Amelia Marek, Patrycja Bieda i Amelia Mital zajęły drużynowo trzecie miejsce! Gratulujemy naszym reprezentantom sportowej postawy i walki! Opiekunem drużyny na tych zawodach był mgr Adrian Eliasz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii UKS "Dwójka". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.