„Trudne drogi do niepodległości” III edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Tegoroczna edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego zorganizowana została – podobnie jak we wcześniejszych latach – we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 23 w Sosnowcu. Patronat nad konkursem objął Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Śląski. Temat III edycji brzmiał – „Sosnowiec w latach 1918 – 1939 – ludzie, miejsca, wydarzenia…”.

Dziękujemy za nadesłane prace plastyczne i bardzo interesujące prezentacje. Poniżej zamieszczamy linki do wyników konkursu i do galerii. Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną dostarczone do szkół do końca grudnia.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.