TENISIŚCI STOŁOWI TRENUJĄCY W MOS SOSNOWIEC NAJLEPSI W JAWORZNIE!

   W dniu 24.10.20 r. w Jaworznie odbył się drugi turniej z cyklu XIX Grand Prix Miasta Jaworzna w Tenisie Stołowym. Wyśmienicie w tych zawodach spisali się tenisiści stołowi trenujący w MOS Sosnowiec, którzy byli najlepsi w swojej kategorii wiekowej (roczniki 2006-2003). Turniej w kategorii roczników 2006-2003 wygrał Dominik Sodo, a drugie miejsce zdobył Adrian Pietrzak. Gratulujemy udanego startu!

 W sobotę 24.10.20 r. w Centrum Sportowo- Kulturalnym ,,Łabędź ’’ odbył się także 2 turniej z cyklu VI Grand Prix Gliwic w tenisie stołowym. 3 miejsce w kategorii młodzieżowej zajął Mikołaj Mirek. Gratulujemy! Link o turnieju w Gliwicach: https://kochamtenisstolowy.pl/2-turniej-z-cyklu-vi-grand-prix-gliwic/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.