SZKOLNA ZBIÓRKA MAKULATURY – KONKURS !

Zapraszamy klasy I – VIII do udziału w szkolnej zbiórce makulatury, która po­trwa do końca maja 2020 roku. Zbiórkę podsumujemy w pierwszym tygodniu czerwca 2020r. Nagrodzona zostanie klasa oraz trójka uczniów, która uzbiera największą ilość makulatury.

Szczegóły konkursu poniżej.

SZKOLNA ZBIÓRKA MAKULATURY – REGULAMIN

1. Uczestnicy konkursu: klasy I – VIII Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu.
  2. Termin: 09.2019r. – 05.2020r.
  3. Zbiórka: spakowaną makulaturę należy dostarczyć na portiernię szkoły, gdzie zostanie zważona i wpisana do rejestru konkursu.
  4. Nagrody:
  • Nagrodę główną – wyjście do kina otrzyma klasa, która uzbiera największą ilość makulatury w przeliczeniu na liczbę uczniów w klasie,
  • Nagrody indywidualne otrzyma trójka uczniów z największą ilością zebranej makulatury.
  1. Rozstrzygnięcie konkursu:
  • W pierwszym tygodniu listopada, lutego i kwietnia podawane będą etapowe wyniki zbiórki makulatury.
  • Podsumowanie konkursu klasowego nastąpi w pierwszym tygodniu czerwca,
  • Wręczenie nagród indywidualnych – na apelu podsumowującym rok szkolny 2019/2020.