Świąteczny konkurs j. angielskiego rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że 20 grudnia 2019 zostały rozdane nagrody w konkursie świątecznym z j. angielskiego „It’s Christmas time”. Konkurs zorganizowany był w trzech kategoriach:
– Uczniowie klas I-III mieli za zadanie wykonać ilustrację do znanej piosenki świątecznej.
– Uczniowie klas starszych wykonali lapbooki poruszające tematykę tradycji i symboli świątecznych oraz sposobów obchodzenia Bożego Narodzenia na świecie.

W klasach I-III zostały wyróżnione prace uczniów klasy I a: Mai Hacaś oraz Jakuba Hacaś.
W klasach IV – VI dyplom otrzymał Yurii Pekanets uczeń klasy VI a.
W klasach VII – VIII I miejsce zdobyła Sandra Sobiegraj; II miejsce Natalia Kaczka; III miejsce Solomiia Pekanets.
                                                                                                                       Serdecznie gratulujemy.