SPOTKANIE MŁODZIEŻY Z PANEM STANISŁAWEM LISEM

24 stycznia 2019r. uczniowie z klasy VI i VIII uczestniczyli            w spotkaniu z Panem Stanisławem Lisem, Prezesem Zarządu Koła Sosnowiec, Świato­wego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, które zorganizowano w naszej szkole w ramach działalności Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej. Pan Stani­sław opowiadając o swoich przeżyciach związanych z czasem okupacji   w Sosnowcu, niewątpliwie przybliżył naszym uczniom realia życia codzien­nego ich rówieśników w tym jakże trudnym okresie czasu. Spotkanie, na którym nie zabrakło również pytań uczniów, skończyło się wspólnym pa­miątkowym zdjęciem.