Regulaminy konkursów z okazji 100-lecia

Konkursy na STULECIE SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy uczniów i naszych absolwentów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły oraz  byłych pracowników Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu do udziału w konkursach organizowanych z okazji stulecia istnienia naszej szkoły. Regulaminy konkursów dostępne są w szkole oraz na stronie naszej szkoły w zakładce 100-lecie SP 13.

Wszystkich chętnych zapraszamy także do udziału w turniejach sportowych organizowanych z  okazji 100-lecia SP 13. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem  Turnieju Szachowego i Turnieju Tenisa Stołowego.

Trudne drogi do niepodległości
REGULAMIN_ KONKURSU _MOJA SZKOŁA TERAZ I ZA 100 LAT
Regulamin turnieju tenisa stołowego 21.11.19 r.
REGULAMIN KONKURSU 2
REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO
Regulamin turnieju szachowego w SP 13_19.11.2019
konkurs plastyczny SZKOŁA MOICH MAREZŃ (regulamin, zgoda rodzica, karta zgłoszeniowa)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.