Nauczyciel na medal

Drodzy Rodzice, uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu! „Pędzę” do Was z prestiżową informacją! Otóż Nasz nauczyciel Pan mgr Adrian Eliasz został zgłoszony w szeregi najlepszych nauczycieli w Polsce. Jak możecie mu pomóc? Zapraszamy do „klikania” w poniższy link i oddawanie głosów na nauczyciela na medal oraz przekazywaniu tej informacji do znajomych, rodziny, a także sąsiadów. Więcej informacji dowiecie się w linku.

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/adrian-eliasz,238899/#sms-plebiscyty

Kim jest Pan mgr Adrian Eliasz? To wielokrotny MISTRZ POLSKI I ŚLĄSKA w tenisie stołowym. To jeden z najlepszych trenerów tej samej dziedziny, który wychował sobie grono wspaniałych zawodników i zawodniczek ostatnich kilku lat. Na jego koncie są nie tylko zwycięstwa osobiste, ale również mnóstwo zwycięstw Jego podopiecznych. Nie wierzycie? Na naszej stronie w zakładce UKS Dwojka znajdziecie niezliczone artykuły Jego sukcesów. A zatem zaczynamy głosować!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, UKS "Dwójka". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.