Kino na Temat – ,,Dogonić marzenia”.

13 lutego uczniowie klas szóstych odwiedzili sosnowieckie kino Helios, aby wziąć udział w programie edukacyjnym Kino na Temat, który to porusza problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania. Tym razem zastanawialiśmy się: Czy dążenie ,,po trupach  do celu’’ jest dobre? W odpowiedzi na to  pytanie pomogły nam: prelekcja zaproszonego gościa oraz prezentowany film – ,,Dogonić marzenia’’. Scenariusz ekranizacji oparty jest na prawdziwej historii Michelle Payne, pierwszej kobiety-dżokejki, która mimo wielu przeciwności losu wygrywa puchar Melbourne w 2015 roku. To historia o pasji, rodzinie oraz walce o własne marzenia. To jedna z tych produkcji, które wywołują u odbiorcy pozytywny nastrój i pozwalają wierzyć, że wszystko jest możliwe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.