JAKUB GRABOWSKI, ALAN BROLA ORAZ ADRIAN ELIASZ W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE TURNIEJU SZACHOWEGO Z OKAZJI 100 LECIA SP 13 W SOSNOWCU!

   W dniu 19.11.2019 r. w SP nr 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Turniej Szachowy z okazji 100- lecia SP nr 13 w Sosnowcu. W kategorii Szkół Podstawowych 7 miejsce zajął Alan Brola, a ósme miejsce zdobył Jakub Grabowski. W przedziale miejsc 13-16 zakończyły start nasze zawodniczki: Wiktoria Gawracz i Ola Kwapień. Miłosz Knobloch uplasował się na miejscu 17. Najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach  otrzymały nagrody rzeczowe, dyplomy oraz dodatkowo wręczone były Puchary dla najlepszych szachistów w turnieju. Laureaci w kat. OPEN przedstawiają się następująco: 1 miejsce – Adrian Eliasz (nauczyciel SP 13, Instruktor szachowy w UKS Dwójka Sosnowiec) ,2 miejsce – Adam Wawrzyk (nauczyciel z SP nr 4),  3 miejsce – Oskar Kiełczyński. Laureaci w kat. SP to: 1 miejsce – Jakub Pawelec (SP nr 15 w Sosnowcu) ,2 miejsce –  Oskar Kiełczyński ( SP nr 4 Sosnowiec), 3 miejsce – Wiktor Gawor (SP nr 6 Sosnowiec). Turniej odbywał się w ramach obchodów 100 – lecia SP nr 13 w Sosnowcu. Organizatorem turnieju była Dyrekcja SP nr 13 w Sosnowcu oraz UKS Dwójka Sosnowiec. Zawody przeprowadził instruktor szachowy w UKS Dwójka Sosnowiec- mgr Adrian Eliasz . Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych tego typu zawodach organizowanych przez UKS Dwójka Sosnowiec i SP nr 13 w Sosnowcu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.